Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Сонце гріє, вітер віє
З поля на долину,
Над водою гне з вербою
Червону калину,
На калині одиноке
Гніздечко гойдає.
А де ж дівся соловейко?
Не питай, не знає.

12 березня 2023 о 17:12 | Романишин Г. Г. | немає коментарів

Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням і студентам – до своєї другої домівки – у школи та вузи.

Усім, хто в цей День прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаємо досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, нашим дорогим учням – ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!

23 вересня 2021 о 13:09 | Романишин Г. Г. | немає коментарів

Вакансія вчителя англійської мови 2 і 3 класи (2 год)

3 вересня 2021 о 05:10 | Романишин Г. Г. | немає коментарів

Тиха акція “Ангели пам‘яті” вшанування Героїв Небесної Сотні, ініційована “Територією А” і Анжелікою Рудницькою восьмий раз відбудеться на площі Роксолани міста Рогатина. Учні Беньківської початкової школи також долучились до акції.

Майже цілий рік усі ми – й дорослі, й малята – з нетерпінням очікуємо зимові свята. Напередодні 19 грудня маленькі здобувачі освіти Беньківської початкової школи переповнені сподіваннями, намагаються бути особливо чемними, добрими та старанними.
В Україні Святий Миколай завжди вважався покровителем і заступником усіх дітей. У цей день діти чекають його з нетерпінням: вони знають, що за їхню слухняність та працьовитість Святий Миколай принесе їм безліч подарунків та «миколайчики».
Але найголовніше те, що День Святого Миколая – це свято, у яке здійснюються найзаповітніші мрії, свято, яке завжди розмальовує наші обличчя щирими посмішками, а наші душі – теплим та незгасаючим вогнем любові до ближнього. Емоціям не було меж… Педагогів зустріли блискучі оченята та радісні посмішки. Дітвора наперебій похвалялась дарунками.

День української писемності та мови — щорічно святкується 9 листопада. Встановлене свято було на честь Нестора літописця, послідовника Кирила і Мефодія. Саме його вважають “батьком українського письма”.
Та ми не будемо довго вдаватись в історію, яку й так всі знають. Наразі, ми живемо в історичні часи й маємо як ніколи раніше турбуватись про сьогодення. У тому числі, й про нашу мову. Тож ми вирішили зробити добірку корисної інформації про те, як вдосконалювати свої знання і де черпати натхнення. А також, підкріпили це все найгарнішими висловами про мову.
Як святкують день писемності та мови в Україні?
Щорічно проводять тематичні заходи, читання віршів, літературні вечори. Кожного року по радіо лунає традиційний диктант, у якому можуть взяти участь усі охочі — навіть за межами України.
Також, до Дня писемності та мови проводиться Всеукраїнський конкурс ім. Петра Яцика. Позмагатись у своїх знаннях української мови можуть навіть іноземці!
Як ще можна перевірити та покращити свої знання мови?
Рекомендуємо український ресурс: Мова — ДНК нації (ukr-mova.in.ua)
Там є різноманітні вправи, диктанти, правила, словники. Також вбудована функція перевірки свого тексту на наявність помилок та русизмів. А із “суржиком” борються за допомогою яскравих та цікавих малюнків із простими поясненнями.

12 листопада 2020 о 08:06 | Романишин Г. Г. | немає коментарів

Свято Покрови Богородиці, яке відзначається 14 жовтня, окрім релігійно-духовного спрямування, має давню історію вшанування захисників. Саме покладаючись на історичні традиції вшанування українського війська цього дня, українці засвідчують політичну спадковість сучасної Української держави від Русі, козацтва, визвольного руху, та відмежовуються від радянського тоталітаризму. Найкращі традиції захисників минулого успадкували бійці сучасних Збройних сил України, які сьогодні відстоюють суверенітет України у війні з російським агресором.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти активну участь у розвитку ресурсу.